Novinky

Obrázek NOVÝ WEB

Vážení, chystáme pro Vás zbrusu nové stránky ! Již brzy Vás čeká kompletní redesign, nový popis našich služeb. Velké novinky v našich službách. To vše v novém roce 2019 !

16. 12. 2018
Obrázek HLEDAJÍ SE KOLEGOVÉ

Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás informovali, že hledáme 3 nové kolegy na pozice Technik Elektro se zaměřením na CCTV, EZS, EPS, Administrativní podpora, Přípravář zakázek - rozpočtář. Pro více informací nás kontaktujte.

26. 9. 2018
Obrázek PŘESTĚHOVALI JSME SE !

Vážení návštěvníci, vzhledem k růstu společnosti nás nově najdete ve zcela nových prostorech na adrese Vlacha 139, Plzeň. Zvyšujeme komfort našich služeb. Nově otevíráme 3 nové pozice !!! Obchodní, administrativní, technická.

2. 2. 2018
Obrázek Vzdálená správa čipových systémů

Přelomem roku 2017 jsme přidali k našim pravidelným servisním službám čipových systémů - vzdálenou správu. Po více jak půl roce fungování máme velice pozitivní ohlasy! Vše funguje rychle a bez starostí. Poptávky na vzdálenou správu čipových systémů můžete zasílat prostřednictvím formuláře, nebo na email info@wilan.cz.

1. 7. 2017
Obrázek NOVÁ VOLNÁ MÍSTA

Hledáme nové členy do naší rodiny WILAN! Více informací na našich Facebookových stránkách. www.facebook.com/wilantechnologies

7. 5. 2017
Obrázek Plzeňská karta - jako ČIP pro vstup do Vašeho SVJ

Jako novinku pro letošní rok jsme pro Vás připravili zcela ojedinělý čipový systém. Čipový systém je možné použít pro nové instalace, nebo jako doplněk instalace stávající. Čipový systém má vlastní management, který umožňuje administraci čipů, budete tak mít vždy aktualizovaný a přehledný seznam oprávněných čipů k přístupu do objektu a v případě ztráty můžete rychle reagovat a čip zablokovat. Čipový systém podporuje tzv. Plzeňské karty (Lítačka), není tedy nutností mít další čip ! DOPORUČENÍ: Čipový systém je vhodný v kombinaci s tříbodovou bezpečnostní lištou do vtupních dveří. 3bodový systém zamezí možnému vypáčení vstupních dveří do objektu. -> Tříbodové systémy instalujeme do většiny běžně používaných dveří za pomocí profesionálních nástrojů. Osobní konzultace, návrh a cenová kalkulace ZDARMA!!!

26. 8. 2015
Obrázek Prodloužení záruční doby - Vstupní Systémy - Domovní zvonky

Naše snaha vždy co nejvíce vyhovět zákazníkovi společně s použím pouze kvalitních a ověřených produktů nás posouvá o krok dál. Od Května tohoto roku nově přidáváme záruční dobu o minimálně 1 rok k základní záruční době.

23. 4. 2015
Obrázek Centrum stavitelského dědictví v Plasích

V druhé polovině letošního roku jsme navázali spolupráci s firmou HOCHTIEF CZ a.s. na záchranu kulturní památky v Plasích. Více informací o tomto projektu najdete na stránkách Národního technického muzea. (ntm.cz/csd)

26. 8. 2014
Obrázek Zabezpečení rodinných domků - Červen 2014

Rozšiřte možnosti zabezpečení nejen proti zlodějům, nechte se včas varovat proti případnému požáru! Ke každé nové instalaci přidáme kouřové detektory v rámci instalace zdarma.

1. 6. 2014
Obrázek Cetrifikace CCTV

Získali jsme další stupeň certifikace na KAMEROVÉ SYSTÉMY.

26. 2. 2014
Obrázek Spuštěna nová grafika webu !

Vítejte na zcela novém grafickém provedení webu. Doufáme, že jednoduchost a přehlednost Vám usnadní cestu za Vašimi cíli.

1. 2. 2014
Obrázek Cetrifikace Jablotron Alarms

Získáno prodloužení certifikace Elektronické zabezpečení domů a budov.

31. 10. 2013